Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 178

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 183

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 184

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 220

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 223

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 235

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 250

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 252

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 257

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 268

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 270

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 273
Cevaplı Zor Bilmeceler

Gönderen Konu: Cevaplı Zor Bilmeceler  (Okunma sayısı 147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuhaN

• Yönetici
  • Popülerlik 7
  • YaradıLanı Sev, Yaratandan Ötürü..
    • Profili Görüntüle
    • www.SohbetciLeriz.Com
    • E-Posta

Cevaplı Zor Bilmeceler
« : 29 Mayıs 2019, 14:38:26 »
Pazardan alınmaz, torbaya konulmaz tadına doyulmaz.
Cevap: Uyku

Allah yapar yapısını Bıçak açar kapısını
Cevap: Karpuz

Ayakları su içer Üstünden gelen geçer
Cevap: Köprü

Yapan satar, Satın alan kullanmaz, Kullanan göremez
Cevap: Tabut

Başımda saç yok, içimde tat çok
Cevap: Kabak

Zilim var, kapım yok
Cevap: Telefon

Yer altında yağlı kayış
Cevap: Yılan

Altı göl üstü gül nedir
Cevap: Gaz Lambası

Et dedim met dedim git Şuraya yat dedim ?
Cevap: Süpürge

Uzaktan baktım bir kara taş, yanına gittim dört ayak bir baş ?
Cevap: Kaplumbağa

Yedi delikli tokmak bunu bilmeyen ahmak
Cevap: Baş

Çarığı çattım bacaya attım
Cevap: Terazi

Adamın biri 13. kattan düşmüş, ölmemiş Niçin?
Cevap: Öldürmeyen Allah öldürmez

Temel her Şimşek çaktığında saçını, başını düzeltiyormuş. Niçin?

Cevap: Fotoğrafının çekildiğini sanıyormuş.

www.sohbetcileriz.com

α$к αв∂єѕт gιвι∂ιя, şüρнє є∂єяѕєη вσzυ