Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 178

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 183

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 184

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 220

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 223

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 235

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 250

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 252

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 257

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 268

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 270

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sohbetci/public_html/forum/Sources/Load.php on line 273
Erkeğe Ne Hediye ediLir??

Gönderen Konu: Erkeğe Ne Hediye ediLir??  (Okunma sayısı 1601 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Popülerlik 0
    • Profili Görüntüle

Erkeğe Ne Hediye ediLir??
« : 04 Şubat 2011, 17:17:43 »
Sevgililer gününde bi erkeğe ne alınırr??

αн вєηιм ѕєν∂αѕıη∂α вєη¢ιℓ, уüяєğιη∂є ѕαğℓαм ѕєν∂ιğιм... αкℓıмα gєℓιşιηι ѕєνєуιм... ηє güzєℓ∂є ∂αямα ∂υмαη є∂ιуσяѕυη вєηι..

yARen

• Ziyaretçi

Ynt: Erkeğe Ne Hediye ediLir??
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2011, 17:58:54 »
en qüzeLi zIqqIm ßence ..

• Popülerlik 0
    • Profili Görüntüle

« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2011, 21:49:49 »
Ne Kadar Kötü ßir Cevap :)

SevgiLinin GönLünden Gecen Düşünce En GüzeL Hediyedir ..

yARen

• Ziyaretçi

« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2011, 23:23:00 »
qüzeL düsünüOm iste Daha Ne ..

• Popülerlik 0
    • Profili Görüntüle

« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2011, 15:35:15 »
Çok Yardımcı oLdunuz SaoLunn:) :P
αн вєηιм ѕєν∂αѕıη∂α вєη¢ιℓ, уüяєğιη∂є ѕαğℓαм ѕєν∂ιğιм... αкℓıмα gєℓιşιηι ѕєνєуιм... ηє güzєℓ∂є ∂αямα ∂υмαη є∂ιуσяѕυη вєηι..

AteSh

• Ziyaretçi

« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2011, 03:17:40 »
rica Ederim :D

ama ben Şunu Diimde Sen kOL Saati aL ben Cok Severim :)

yARen

• Ziyaretçi

« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2011, 04:36:39 »
ßi paket cikoLata yaptir .. icinde 14 tane cikoLata oLsun hepsi yarim oLsun cikoLataLarin .. Onu hediye paketi yap .. cikoLatalari aLicak sewqiLin .. paketi aCicak daLqami qecio ßu ßenLe diycek ßi sürü yarim cikoLata ... paketin en aLtinda ßi not qörüceK ..
SewqiLim Niye ßöyle ßisey yaptim Diye ßana Kizma .. eLimde deqiLdi Hepsini Teker Teker Denedim ama Senden tatLisini ßuLamadim .. Seni SewiyOrum ..

ßöLe ßisi qeLdi akLima ßi an :) fikir ßenden düsünCe Senden qüLo  ;)

AteSh

• Ziyaretçi

« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2011, 04:40:31 »
GüzeLmiş Gercekten tbrkLer..

yARen

• Ziyaretçi

« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2011, 04:41:31 »
Sewdiqim yanimda oLsaydi yapardim ßekLerdim ßöyle ßisey Cok etkiLeyici ßence ..

• Popülerlik 0
    • Profili Görüntüle

« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2011, 01:04:47 »
Hmm.. qüzeL FikiR yARen  SaoL ;)